НовиниМорозиво та маргарита одним натисканням кнопки – настільний гаджет...

Морозиво та маргарита одним натисканням кнопки – настільний гаджет отримав премію за інновації

Настільний прилад ColdSnap, який готує морозиво, маргариту та холодні кавові напої менш ніж за дві хвилини, отримав на CES 2021 в США нагороду за інновації. Експерти ринку називають його справжнім дивом у приготуванні холодних частувань.

CES 2021 – один з найбільш впливових технологічних заходів у світі. Саме CES є місцем дебюту новаторських технологій – від відеомагнітофона в 1970 році до першого Xbox в 2001 та останніх розробок у сфері віртуальної реальності у 2021-му.

Метью Фонте, автор гаджету з приготування морозива та генеральний директор ColdSnap, говорить, що насправді авторка ідеї – його дочка.

Щоразу, читаючи дітям перед сном, Фонте просив їх придумати ідею для нового винаходу. Одного вечора в 2018 р. дочка запропонувала створити машину, яка б готувала порцію морозива одним натисканням кнопки. Тоді Фонте сказав їй, що не думає, що таке можливо, і пояснив, чому.

«Іноді доводиться ставити відро в морозилку на кілька годин. І це буде лише один смак морозива. Як мінімум, потрібно зачекати 40-50 хвилин, щоб десерт замерз», – сказав він тоді.

Проте пізніше поспілкувався з колегами. І зрозумів – якщо існують машини, які заморожують півтори кварти морозива за 40 хвилин, то, ймовірно, одну порцію, вони б заморозили швидше.

Озброївшись знаннями, інженер за освітою, Фонте почав працювати з 3D-друком деталей у своєму гаражі та будувати прототипи. 

Зараз його гаджет дійсно в змозі готувати готувати морозиво зі спеціальних капсул одним натисканням кнопки. Ба більше – він готує алкогольні коктейлі, кавові напої, заморожений йогурт, смузі та багато іншого.

Сьогодні, через чотири роки, у його команді більше 40 співробітників. Найближчим часом вони планують створити щонайменше сотню нових машин, а в 2023 році приступити до більш ширшого завоювання ринку.

Нагадаємо, раніше японський професор створив телеекран, що передає смак їжі, якщо його облизати.

Джерела: CNN, ColdSnap

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Економічний фронт: Organic Ukraine Business Hub готується до виходу на британський ринок

Organic Ukraine Business Hub — експортно-орієнтований парасольковий бренд, що сьогодні в часи війни продовжує допомагати українським виробникам органіки вийти...

Американці створили ячмінну воду для оздоровлення організму та зміцнення імунітету

«Це один з оригінальних функціональних напоїв, який протягом століть споживається культурами всього світу завдяки своїм оздоровчим перевагам», — кажуть...

Вчені створили біопластик з дріжджів з антимікробними властивостями

Такий біопластик має потенціал до використання в «розумній упаковці» з антиоксидантними та антимікробними властивостями.Дослідження тривало більше восьми років. Вченим...

Безос та Ді Капріо допомогли виробнику культивованого лосося зібрати рекордні інвестиції

Найбільший в історії раунд фінансування очолив Л. Каттерон. Серед інших відомих інвесторів — Леонардо Ді Капріо, Bezos Expeditions, Temasek...

Перша інновація за сто років – PEPSI випустила напій, збагачений азотом

Nitro Pepsi буде доступна в банках по всій країні уже в березні. Категорія коли існує вже більше століття. Хоча в...

Фінський стартап зібрав мільйони на виробництво першого яєчного білка з грибів

У раунді взяли участь венчурні фонди, включаючи Maki VC та інвестора-мільярдера Agronomics Limited Джима Меллона.Фінансування використають на комерціалізацію своєї...

Може вас зацікавити

Економічний фронт: Organic Ukraine Business Hub готується до виходу на британський ринок

Organic Ukraine Business Hub — експортно-орієнтований парасольковий бренд, що...

Американці створили ячмінну воду для оздоровлення організму та зміцнення імунітету

«Це один з оригінальних функціональних напоїв, який протягом століть...

Вибір редактора
В продовження теми