НовиниНімці відкрили центр надсучасних технологій для створення веганських сосисок

Німці відкрили центр надсучасних технологій для створення веганських сосисок

Німецький виробник інгредієнтів KaTech Ingredient Solutions відкрив центр передового досвіду зі створення рослинних альтернатив м’ясу та рибі.

Приводом для цього став зростаючий попит з боку виробників харчових продуктів, зазначають у компанії.

Ще весною 2021 року KaTech був придбаний глобальним виробником інгредієнтів Ingredion для того, аби остання змогла активніше розвиватися в напрямку розробки рослинних замінників тваринного м’яса, риби, молока тощо.

Але й Ingredion має тут чималий досвід. Приділяючи особливу увагу гороховому протеїну, компанія стала першим виробником у США, який випустив ізолят білка гороху, підвищивши вміст протеїну в ряді продуктів.

Зараз KaTech виготовляє безліч інгредієнтів для рослинних альтернатив – сосисок та ковбасок, рослинних м’ясних нарізок, фаршу, нагетсів, паштетів, котлет – рибних і м’ясних, йогуртів, молока, майонезу, соусів тощо.

Для подальшого розширення свого портфеля KaTech вирішила інвестувати в свій існуючий експериментальний завод у Німеччині, придбавши нове обладнання. Будучи особливо актуальним для виробництва альтернатив м’ясу та рибі, пілотний завод допоможе реалізувати бажання компанії зосередитися на продуктах рослинного походження.

«Ця інвестиція дозволить нам ще краще підтримувати своїх клієнтів у розробці рослинних текстурних інгредієнтів для їх окремих альтернативних м’ясних та рибних продуктів високої якості, які вони можуть швидко та ефективно вивести на ринок», – говорить Олександр Месе, керівник технічного відділу KaTech.

Основна частина нового обладнання — установка надтемпературної обробки, де можна моделювати різні технології під конкретного клієнта. Тут проводитимуть пастеризацію, застосовуватимуть трубчасний та пластинчастий нагрів, гомогенізатор дуже високого тиску та інші інновації.

Нагадаємо, американский виробник альтернативного м’яса планує відкрити свій дослідний центр з тестувальною кухнею в Китаї.

Джерело: KaTech

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Економічний фронт: Organic Ukraine Business Hub готується до виходу на британський ринок

Organic Ukraine Business Hub — експортно-орієнтований парасольковий бренд, що сьогодні в часи війни продовжує допомагати українським виробникам органіки вийти...

Американці створили ячмінну воду для оздоровлення організму та зміцнення імунітету

«Це один з оригінальних функціональних напоїв, який протягом століть споживається культурами всього світу завдяки своїм оздоровчим перевагам», — кажуть...

Вчені створили біопластик з дріжджів з антимікробними властивостями

Такий біопластик має потенціал до використання в «розумній упаковці» з антиоксидантними та антимікробними властивостями.Дослідження тривало більше восьми років. Вченим...

Безос та Ді Капріо допомогли виробнику культивованого лосося зібрати рекордні інвестиції

Найбільший в історії раунд фінансування очолив Л. Каттерон. Серед інших відомих інвесторів — Леонардо Ді Капріо, Bezos Expeditions, Temasek...

Перша інновація за сто років – PEPSI випустила напій, збагачений азотом

Nitro Pepsi буде доступна в банках по всій країні уже в березні. Категорія коли існує вже більше століття. Хоча в...

Фінський стартап зібрав мільйони на виробництво першого яєчного білка з грибів

У раунді взяли участь венчурні фонди, включаючи Maki VC та інвестора-мільярдера Agronomics Limited Джима Меллона.Фінансування використають на комерціалізацію своєї...

Може вас зацікавити

Економічний фронт: Organic Ukraine Business Hub готується до виходу на британський ринок

Organic Ukraine Business Hub — експортно-орієнтований парасольковий бренд, що...

Американці створили ячмінну воду для оздоровлення організму та зміцнення імунітету

«Це один з оригінальних функціональних напоїв, який протягом століть...

Вибір редактора
В продовження теми