НовиниВчені створили біопластик з дріжджів з антимікробними властивостями

Вчені створили біопластик з дріжджів з антимікробними властивостями

Бразильські та португальські вчені розробили стійкий процес виробництва пластику, що біологічно розкладається, з додаванням пігменту, виділеного з дріжджів.

Такий біопластик має потенціал до використання в «розумній упаковці» з антиоксидантними та антимікробними властивостями.

Дослідження тривало більше восьми років. Вченим вдалося «витягнути» каротиноїди астаксантин і бета-каротин з біомаси дріжджів Phaffia rhodozyma за допомогою «зелених» евтектичних розчинників.

Саме каротиноїди відповідають за жовте, помаранчеве та червоне забарвлення рослин.

Отже, вчені продемонстрували, що можна виробляти природний пігмент за допомогою біопроцесу на основі дріжджів, з подальшою обробкою цих сполук безпечними розчинниками для використання у виробництві біопластику на основі крохмалю.

Каротиноїди (пігмент), добуті таким способом, зберігають антиоксидантні та протимікробні властивості у кінцевому виробі.

Отримані кольорові біопластики здатні «вловлювати» хімічну реакцію в реальному часі, що може демонструвати якість запакованої їжі та відслідковувати її свіжість.

«Наша розробка має перспективний потенціал у якості пакувальної плівки для збереження терміну придатності упакованих свіжонарізаних фруктів та овочів», — заявив учасник проєкту доктор Кассамо Уссемане Муссагі з Університету Сан-Паулу, Бразилія.

Дослідники планують налагодити співпрацю з розробниками пластмас, щоб провести порівняльні дослідження свого кольорового біопластику з антиоксидантними властивостями відносно традиційних упаковок.

Нагадаємо, вчені створили упаковку з авокадо, яка збільшує термін зберігання продуктів.

Джерело: Packaging Insight

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Економічний фронт: Organic Ukraine Business Hub готується до виходу на британський ринок

Organic Ukraine Business Hub — експортно-орієнтований парасольковий бренд, що сьогодні в часи війни продовжує допомагати українським виробникам органіки вийти...

Американці створили ячмінну воду для оздоровлення організму та зміцнення імунітету

«Це один з оригінальних функціональних напоїв, який протягом століть споживається культурами всього світу завдяки своїм оздоровчим перевагам», — кажуть...

Безос та Ді Капріо допомогли виробнику культивованого лосося зібрати рекордні інвестиції

Найбільший в історії раунд фінансування очолив Л. Каттерон. Серед інших відомих інвесторів — Леонардо Ді Капріо, Bezos Expeditions, Temasek...

Перша інновація за сто років – PEPSI випустила напій, збагачений азотом

Nitro Pepsi буде доступна в банках по всій країні уже в березні. Категорія коли існує вже більше століття. Хоча в...

Фінський стартап зібрав мільйони на виробництво першого яєчного білка з грибів

У раунді взяли участь венчурні фонди, включаючи Maki VC та інвестора-мільярдера Agronomics Limited Джима Меллона.Фінансування використають на комерціалізацію своєї...

Швейцарці розробили технологію, що імітує мармуровість у рослинному м’ясі

Нова запатентована технологія PrimeLock+ імітує клітини тваринного жиру таким чином, що рослинне м'ясо за смаком та текстурою максимально схоже...

Може вас зацікавити

Економічний фронт: Organic Ukraine Business Hub готується до виходу на британський ринок

Organic Ukraine Business Hub — експортно-орієнтований парасольковий бренд, що...

Американці створили ячмінну воду для оздоровлення організму та зміцнення імунітету

«Це один з оригінальних функціональних напоїв, який протягом століть...

Вибір редактора
В продовження теми