Вчені створили біопластик з дріжджів з антимікробними властивостями

Бразильські та португальські вчені розробили стійкий процес виробництва пластику, що біологічно розкладається, з додаванням пігменту, виділеного з дріжджів.

Такий біопластик має потенціал до використання в «розумній упаковці» з антиоксидантними та антимікробними властивостями.

Дослідження тривало більше восьми років. Вченим вдалося «витягнути» каротиноїди астаксантин і бета-каротин з біомаси дріжджів Phaffia rhodozyma за допомогою «зелених» евтектичних розчинників.

Саме каротиноїди відповідають за жовте, помаранчеве та червоне забарвлення рослин.

Отже, вчені продемонстрували, що можна виробляти природний пігмент за допомогою біопроцесу на основі дріжджів, з подальшою обробкою цих сполук безпечними розчинниками для використання у виробництві біопластику на основі крохмалю.

Каротиноїди (пігмент), добуті таким способом, зберігають антиоксидантні та протимікробні властивості у кінцевому виробі.

Отримані кольорові біопластики здатні «вловлювати» хімічну реакцію в реальному часі, що може демонструвати якість запакованої їжі та відслідковувати її свіжість.

«Наша розробка має перспективний потенціал у якості пакувальної плівки для збереження терміну придатності упакованих свіжонарізаних фруктів та овочів», — заявив учасник проєкту доктор Кассамо Уссемане Муссагі з Університету Сан-Паулу, Бразилія.

Дослідники планують налагодити співпрацю з розробниками пластмас, щоб провести порівняльні дослідження свого кольорового біопластику з антиоксидантними властивостями відносно традиційних упаковок.

Нагадаємо, вчені створили упаковку з авокадо, яка збільшує термін зберігання продуктів.

Джерело: Packaging Insight

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Зірки Мішлену за $1 млн створюватимуть реалістичне філе надрукованого в 3D лосося

Грант наданий Ізраїльським двонаціональним фондом промислових досліджень і розвитку або BIRD Foundation, який підтримує співпрацю між ізраїльськими та американськими...

Проект веганського яйця, яке виготовляється за допомогою штучного інтелекту, зібрав мільйони інвестицій

Компанія орієнтована на створення екологічно чистих і здорових харчових продуктів рослинного походження, використовуючи власну платформу штучного інтелекту під назвою...

Одноразові горнятка для кави після використання розпадаються на пил

Розроблені за допомогою 3D-друку, глиняні контейнери, тарілки та горнятка виготовлені лише з трьох простих інгредієнтів – глини, води та...

Букети на обід. Міні-ферма під Києвом вирощує для ресторанів їстівні квіти

«МоркваФерма», сімейне міні-господарство поблизу Борисполя (Київська область), разом з традиційною картоплею та цибулею взялося вирощувати незвичайну нішову продукцію –...

Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

Унікальний чай компанія презентувала на виставці Biofach, найбільшій виставці органічної їжі, в Німеччині.Щоб чай було зручно заварювати, мінібукети кріплять...

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Може вас зацікавити

Печиво з нового сорту арахісу лікує алергію. Його розробляли 7 років

Печиво з такого арахісу можна успішно використовувати для лікування...

Швейцарські вчені «одягли» банани у нановолокно, щоб подовжити термін зберігання

Целюлозне волокно EMPA, на розробку якого витратили рік, не...

Вибір редактора
В продовження теми