Головне«Юпаркс» почала співпрацю ще з одним індустріальним парком, який...

«Юпаркс» почала співпрацю ще з одним індустріальним парком, який входитиме у foоdtech-екосистему VOLIA

Участю в проєкті вже зацікавилися промислові підприємства та логістичні компанії

«Юпаркс» — провідна компанія, що спеціалізується на управлінні індустріальними парками — активно нарощує свої активи. 8 серпня між компанією та Яворівської районною державною адміністрацією (Львівська область) було укладено угоду про те, що «Юпаркс» шукатиме та розміщатиме підприємства харчової галузі у Яворівському індустріальному парку.

Також керівна компанія має залучати фінансування від приватних та державних джерел, супроводжувати проєктування та будівництво, а затим і керувати парком. Ключовими блоками в індустріальному парку стануть адміністративний (офіси, сервісні об’єкти та R&D лабораторії), великий логістичний хаб та підприємства переробної промисловості.

Чому стати резидентом індустріального вигідно?

Перевагами для резидентів Яворівського індустріального парку стануть чисельні преференції та пільги, що закріплені у законодавстві. Зокрема, учасники парку в передбачених випадках зможуть отримати компенсацію відсоткових ставок за кредитами, компенсацію витрат на підключення та приєднання до інженерно-транспортних мереж тощо.

Митними преференціями стане звільнення від сплати мита під час імпорту устаткування, обладнання та компонентів, що не виробляються в Україні, та що ввозяться керівними компаніями індустріальних парків для облаштування парків.

У податковому аспекті резиденти індустріальних парків звільняються від імпортного податку на додану вартість операцій із ввезення учасниками індустріальних парків на митну територію України нового устаткування. Також учасники парку на 10 років отримують право не сплачувати податок на прибуток. Це далеко не вичерпний перелік пільг та преференції, які прописані у Законі України «Про індустріальні парки».

Управлінська команда компанії «Юпаркс»

Зі слів директора «Юпаркс» Валерія Кирилко, Яворівським індустріальним парком вже зацікавилися промислові підприємства та логістичні компанії. Всі вони мають інноваційну складову та експортну орієнтацію у своїй роботі.

«Це унікальне місце, майже на кордоні з Польщею (перехід Грушів в 3 км від ділянки), з великими можливостями та відносною безпекою, — каже Валерій Кирилко. — Всі необхідні мережі поряд, трудовий ресурс в достатній кількості. Повністю побудований та відкритий парк зможе забезпечити роботою майже 2000 місцевих мешканців та вимушено переміщених осіб».

«Це унікальне місце, майже на кордоні з Польщею, з великими можливостями та відносною безпекою, — каже Валерій Кирилко

Одним зі стратегічних планів компанії є створення транскордонного україно-польського індустріального парку. Фахівці вже вивчають таку можливість, яка пришвидшить інтеграцію українських виробників у світову економіку.

У центрі екосистеми

Це вже другий індустріальний парк для фудтеку, який планує розвивати «Юпаркс». Наприкінці липня компанія уклала угоду з міською владою Вінниці про створення першого індустріального парку для новітньої харчової промисловості. Угода передбачає залучення інвестицій для організації агропромислового кластера на базі Вінницького індустріального парку. Це розширить можливості для нових виробництв, релокованих підприємств та активізує ділову активність в України під час війни.

Усі фудтек-парки є частиною екосистеми для гравців харчового ринку України VOLIA. Проєкт вперше презентували на Міжнародній конференції з питань відновлення України, яка відбулася у швейцарському місті Лугано.

Проєкт вперше презентували на Міжнародній конференції з питань відновлення України, яка відбулася у швейцарському місті Лугано

VOLIA передбачає запуск трьох індустріальних парків, які спеціалізуватимуться на окремих етапах виробництва та просування продуктів його резидентів, а також запровадженням системи навчання, технологічної інноваційної кухні, бізнес-акселераторів тощо.

Більше дізнатися про VOLIA можна тут

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Особистий шеф-кухар Пола Маккартні та Елтона Джона схвалив білок із люпину

Скотт Фіндлі свого часу навчався у Гордона Рамзі та був приватним шеф-кухарем таких відомих клієнтів як сер Пол Маккартні,...

«Колись банка пива була зі сталі, важила майже кілограм, а щоб її відкрити, треба було мати спеціальний ключ», — Юрій Гук, Carlsberg Ukraine

Баночне пиво має власний день народження  — 24 січня. Вперше в світі його виготовили в 1935 році у США....

У Нідерландах з картопляного лушпиння з допомогою мікробів роблять олію, що замінить пальмову

«Новий продукт надзвичайно схожий з пальмовою, соняшниковою та кокосовою оліями», — кажуть виробники.Стартап уже отримав перші інвестиції у розмірі...

Відштовхує воду та бруд – в Австралії винайшли інноваційний біопластик для паковання

Мехран Гасемлу, науковець PhD RMIT та провідний автор дослідження, опублікованого в Science of the Total Environment​, говорить, що новий...

У Кривому Розі роблять борошно з плоду довголіття, сушать на чіпси та печуть фокаччу

Вона розповідає, що на старті, розпочавши вирощувати батат, її сім’я не розуміла ні смаку, ні користі цього продукту. Але...

В океані майже не залишилось вугрів. Тепер їх вирощуватимуть у лабораторії

Її запатентована технологія органоїдів — тривимірна структура тканини, отримана зі стовбурових клітин — не потребує стільки факторів росту, як...

Може вас зацікавити

Mealhero — сервіс доставки заморожених продуктів з девайсом для їх розігрівання за передплатою

Бельгійський стартап доставляє своїм клієнтам заморожені набори для приготування...

Американці та китайці виготовили інноваційну олію з чайного насіння

Її отримують з насіння Camellia oleifera — квітучої рослини,...

Вибір редактора
В продовження теми