Рослинну їжу перепаковують з пластику та маркують QR-кодами замість етикеток

Щорічне зростання кількості рослинних продуктів і напоїв складає 49%, свідчать дані Innova Market Insights за 2017-2021. Більше половини цих продуктів упаковані в пластик.

Чому, пропонуючи більш екологічну альтернативу їжі, виробники настільки ж не піклуються про упаковку? Розалія Розалінова, старший менеджер з маркетингу Amcor Flexibles, пояснює, що продукти рослинного походження відрізняються від м’ясних, і висувають вищі вимоги.

«Продукти рослинного походження важче обробляти, перш за все через їх текстуру, яка м’якша, ніж звичайне м’ясо. Це створює більший ризик деформації. Наявність рідин (вода чи олія, сироп чи цукор), також впливає на зовнішній вигляд, текстуру, смак і стабільність продуктів рослинного походження», — розповідає вона.

Чсто життєво важливо використовувати упаковку, яка зберігає стабільність продукту під час транспортування

Найбільш адаптованими технолог називає плівку.

Проте учасники ринку уже знаходяться в пошуку альтернатив. Та ж сама Amcor створила термоформований лоток на основі паперу – як заміну пластиковому.

Складніше – з молоком

Рослинне молоко може виготовлятися з дуже різної сировини – сої, вівса, рису, мигдалю тощо. І хоча основні етапи виробництва по суті однакові, окремі етапи процесу відрізняються. 

Багато залежить від того, чи є вихідний матеріал свіжим чи сушеним, цільним горіхом, чи борошном, зазначає Пітер Мортль, представник компанії Krones. Це висуває різні вимоги до упаковки.

На його думку, використання, наприклад, перероблених ПЕТ-пляшок – це вже крок назустріч екології з можливістю зберегти властивості продукту. 

Екперти радять звернутися до інновацій та способів подачі інформації на упаковці

Рослинні бренди можуть вирізнятися унікальністю на полицях супермаркетів за допомогою нових технологій, як то цифрове оформлення контейнерів використання QR та штрих-кодів замість класичної етикетки.

Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA повідоляв про упаковку з бамбуку та соломи, яка розкладається за 84 дні.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Інноваційний холодильник знищує бактерії, щоб подовжити термін зберігання їжі

Обладнання представлене на міжнародній виставці CES-2022 в США.Розумна система зберігання продуктів Uvera має базовий блок, який вакуумуватиме контейнери, щоб...

Із конопель та соняшнику — українці створили нові енергетики для військових

Солодощі та протеїн виготовляють із насіння індустріальних конопель, тобто без тетрагідроканабінолу. Коноплі унікальні тим, що на переробку пускати можна всю...

Смажену індичку на святковому столі пропонують замінити молюсками та водоростями

Фактично, 39% респондентів – віком від 18 до 30 років — сказали, що ніколи не їдять індичку, 88% «терпіти...

Німці будуватимуть біореактори для вирощування лабораторного м’яса у національних масштабах

Компанія стверджує, що закрила найбільший раунд початкового фінансування в індустрії клітинного сільського господарства в Європі. The Cultivated B. виходить із...

Український бренд досипав у йогурти попкорну та готується до експорту в ЄС

“Ми взяли наш Білий йогурт і додали хрусткий попкорн. Так зʼявився Білий йогурт з попкорном”, – діляться у компанії.Білий...

Стартап отримав мільйон євро на харчову добавку, що рятує від перевтоми

Протеїни Ironic виробляються шляхом прецизійної ферментації та використовуються як інгредієнти для харчових продуктів чи як добавка. Залучені кошти спрямують на...

Може вас зацікавити

Грибний криль. Вперше із мікопротеїну створили цілі креветки та кальмари

На сьогодні більшість альтернативних морепродуктів представлені на світовому ринку...

Mealhero — сервіс доставки заморожених продуктів з девайсом для їх розігрівання за передплатою

Бельгійський стартап доставляє своїм клієнтам заморожені набори для приготування...

Вибір редактора
В продовження теми