НовиниРослинну їжу перепаковують з пластику та маркують QR-кодами замість...

Рослинну їжу перепаковують з пластику та маркують QR-кодами замість етикеток

Щорічне зростання кількості рослинних продуктів і напоїв складає 49%, свідчать дані Innova Market Insights за 2017-2021. Більше половини цих продуктів упаковані в пластик.

Чому, пропонуючи більш екологічну альтернативу їжі, виробники настільки ж не піклуються про упаковку? Розалія Розалінова, старший менеджер з маркетингу Amcor Flexibles, пояснює, що продукти рослинного походження відрізняються від м’ясних, і висувають вищі вимоги.

«Продукти рослинного походження важче обробляти, перш за все через їх текстуру, яка м’якша, ніж звичайне м’ясо. Це створює більший ризик деформації. Наявність рідин (вода чи олія, сироп чи цукор), також впливає на зовнішній вигляд, текстуру, смак і стабільність продуктів рослинного походження», — розповідає вона.

Чсто життєво важливо використовувати упаковку, яка зберігає стабільність продукту під час транспортування

Найбільш адаптованими технолог називає плівку.

Проте учасники ринку уже знаходяться в пошуку альтернатив. Та ж сама Amcor створила термоформований лоток на основі паперу – як заміну пластиковому.

Складніше – з молоком

Рослинне молоко може виготовлятися з дуже різної сировини – сої, вівса, рису, мигдалю тощо. І хоча основні етапи виробництва по суті однакові, окремі етапи процесу відрізняються. 

Багато залежить від того, чи є вихідний матеріал свіжим чи сушеним, цільним горіхом, чи борошном, зазначає Пітер Мортль, представник компанії Krones. Це висуває різні вимоги до упаковки.

На його думку, використання, наприклад, перероблених ПЕТ-пляшок – це вже крок назустріч екології з можливістю зберегти властивості продукту. 

Екперти радять звернутися до інновацій та способів подачі інформації на упаковці

Рослинні бренди можуть вирізнятися унікальністю на полицях супермаркетів за допомогою нових технологій, як то цифрове оформлення контейнерів використання QR та штрих-кодів замість класичної етикетки.

Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA повідоляв про упаковку з бамбуку та соломи, яка розкладається за 84 дні.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Еспресо з таранькою — сінгапурські вчені створили пиво із кавових відходів

Щороку після заварювання кави у світі утворюються мільйони тонн відходів, з яких від 6 млн т до 8 млн...

“We’ve started transforming from artisans to a foodtech company.” Dmytro Borysov – on trends in the restaurant business.

The coronavirus crisis has disrupted the restaurant business. New services, formats, and technological solutions allowed them to survive when...

У Нідерландах за допомогою мікробів створили замінник риби та м’яса

Білковий продукт може бути отриманий з маніоки, кукурудзи, картоплі, цукрового очерету та навіть буряка.Багатий на протеїн Fermotein виготовляється методом...

Німецькі фармацевти створили реактиви, які дозволять виробляти лабораторне м’ясо у глобальному масштабі

Для новачків сегменту Merck створює реактиви, середовище для вирощування клітин та навчатиме безпосередньо технології виробництва м’яса в лабораторії.За словами...

У Кривому Розі роблять борошно з плоду довголіття, сушать на чіпси та печуть фокаччу

Вона розповідає, що на старті, розпочавши вирощувати батат, її сім’я не розуміла ні смаку, ні користі цього продукту. Але...

В океані майже не залишилось вугрів. Тепер їх вирощуватимуть у лабораторії

Її запатентована технологія органоїдів — тривимірна структура тканини, отримана зі стовбурових клітин — не потребує стільки факторів росту, як...

Може вас зацікавити

Кава з насіння фініків — виробник альтернативної кави випустив свій новий продукт

Американський виробник альтернативної кави Atomo у першому кварталі 2022...

Німці заварюють чай з листям коки, а також хочуть створити з нього спиртний напій

"Екстракт з листя коки також викликає легке відчуття енергетичної...

Вибір редактора
В продовження теми