StartupІз чайного гриба створили нановолокно, яке замінить шкіру та...

Із чайного гриба створили нановолокно, яке замінить шкіру та пластик

Компанія Bucha Bio, що базується в Техасі, залучила $1,1 млн на виготовлення бактеріальної наноцелюлози із чайного гриба – комбучі. Новітній матеріал можна буде використовувати на заміну шкіри та пластику.

Bucha Bio працює над двома матеріалами – Shorai та Hikari

Першим (уже цього року) світ побачить Hikari. Він має напівпрозорий естетичний вигляд і унікальні можливості обробки, які дозволяють йому функціонувати як альтернативі шкірі тварин, синтетичній шкірі чи іншим типам синтетичних матеріалів.

«Біоматеріали нового покоління кардинально змінюють правила гри на ринку. Спосіб їх виробництва абсолютно збігається з моїм особистим баченням більш стійкого майбутнього», – заявив Ерік Рубенштейн, керуючий партнер-засновник New Climate Ventures та один із інвесторів стартапу.

Попит на стійкі матеріали в усіх галузях промисловості зараз невимовно зростає. За даними Material Innovation Initiative, з 2015 року в сектор біоматеріалів було інвестовано понад $2,3 млрд. Безліч компаній шукають способи замінити матеріали, які мають значний вуглецевий слід, зокрема пластик і шкіру.

Дехто пробує створити замінники із рослин. Датська модна марка класу люкс Ganni створила волокно із бананових відходів. Відомі світові бренди, як то Nike, H&M та Hugo Boss, націлилися на шкіру з ананасів. В розробках є шкіра із грибів та навіть риб’яча шкіра.

Нове фінансування Bucha Bio піде на підтримку розвитку стартапу, масштабування виробництва шкіри та пластику із комбучі та виведення на ринок біоволокон уже наступного року. 

Компанія також будує нову штаб-квартиру в Х’юстоні, де розмістяться лабораторія розробки матеріалів, виробництво прототипів та адміністративні офіси.

Джерела: Bucha Bio, Green Queen

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

“Згущенка”, сметана та сир із буйволиного молока — українська ферма не встигає за попитом

На ферму можна сходити на екскурсію та поспілкуватися з справжнім буйволом. Їх тут — 74.За словами Ірини Левдар, що...

Алкоголь, протеїн та гриби, які паралізують комах — на ринку з’явився еволюційний сік майбутнього

Еволюційний алкогольний сік Build містить біоідентичний яєчний білок The Every Company EVERY ProteinTM, виготовлений за допомогою технології точного бродіння. EVERY...

Тернопільський виробник яблук сушить здорові снеки з фруктів та кабачків

ФГ “Гадз” має 670 га саду та вирощує щороку 15 000 тонн яблук різних сортів Вони стають ідеальною сировиною для...

Вчені створили біопластик з дріжджів з антимікробними властивостями

Такий біопластик має потенціал до використання в «розумній упаковці» з антиоксидантними та антимікробними властивостями.Дослідження тривало більше восьми років. Вченим...

Корейський стартап створив інгредієнт, який надає рослинам смак м’яса

ACOMS — це протеїн Х-фактора, знайдений і “витягнутий” із морських водоростей. Як повідомляється, він надає м’ясним праймерам рослинного походження...

Стартап смажить популярні снеки із черв`яків та продає на вулицях

Харчова цінність інноваційних продуктів перевершує звичну м’ясну чи рослинну їжу. Снеки з комах містять багато білка, мінерали та вітаміни,...

Може вас зацікавити

Піонер у сфері лабораторного м’яса починає вирощувати в лабораторіях омарів

Cultured Decadence, яка була фіналістом Smart Kitchen Summit Startup...

На роботів-офіціантів та кур’єрів — лідер роботехніки Keenon зібрав рекордні $200 млн

Раунд очолив фонд венчурного капіталу Softbank Vision Fund 2....

Вибір редактора
В продовження теми