НовиниТепер без похмілля: в алкоголь з адаптогенними грибами інвестують...

Тепер без похмілля: в алкоголь з адаптогенними грибами інвестують мільйони доларів

Pulp Culture, компанія, що спеціалізується на науках про бродіння, завершила раунд збору коштів на суму $7 млн. Вони підуть на розвиток сегменту ферментованих напоїв.

Функціональні напої містять специфічні інгредієнти, які сприяють здоров’ю споживачів. Найчастіше в роздріб продаються енергетичні напої, які допомагають підвищити пильність. 

Теро Ісокаупіла, партнер Pulp Culture та засновник компанії Four Sigmatic, уже широко рекламує функціональні напої як продукти «з найвищою щільністю поживних речовин на планеті». Переважно вони містять адаптогени, такі як гриби Левова грива, що допомагають зібратися, відчувати більшу цілеспрямованість, енергію та легше справлятися зі стресом. 

До речі, торік Innova Market Insights відзначила, що одним із головних трендів, яки змінюватиме ландшафт харчового ринку, стане орієнтація на настрій.

Цього року в США було запущено 531 функціональний напій, з яких лише 2 – алкогольні. Ці статистичні дані показують ринкову прогалину для алкогольних функціональних напоїв, підкреслює Брендан Брейзер, колишній тріатлоніст і співзасновник Pulp Culture.

«Напої з адаптогенами насправді дають тілу цеглинки, необхідні для відновлення та зменшення стресу, щоб ви насолоджувалися моментом і наступного дня відчували легкість замість похмілля», — коментує він.

За його словами, саме процес бродіння дає змогу отримати натуральні алкогольні напої, без цукру та з сертифікованими пробіотиками.

«Такі продукти сирі та живі, але на 100% стабільні, що усуває потребу в охолодженні», – додав він.

Нагадаємо, раніше фінни створили каву з грибами Левова грива.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Штучний інтелект створює унікальні рецепти для підписників ChatGPT Plus

Першими, хто зможе протестувати віртуального шеф-кухара, стали підписники платної версії чату — ChatGPT Plus. Але протягом наступних тижнів він...

Американці розробили пончик майбутнього — містить стільки ж вуглеводів, як два шматочки банана

Тоді як традиційний пончик — це справжня вуглеводна «бомба», начинена цукром, жиром та борошном вищого ґатунку, перший продукт компанії...

Рибні міхури для освітлення пива пропонують замінити печерицями. Задля веганів

Освітлення пива є важливою частиною технологічного процесу. Для цього до нефільтрованого напою додають агенти для видалення дріжджів та пивного...

Білл Гейтс інвестував мільйони у сою, з якої варитимуть чеддер та моцарелу

Загальний обсяг фінансування стартапу на сьогодні уже склав $100 млн. У 2021 році Nobell Foods залучив $75 млн у...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

Вибір редактора
В продовження теми