НовиниМорозиво із мікроводоростей хлорели обійшло за користю молочні десерти

Морозиво із мікроводоростей хлорели обійшло за користю молочні десерти

Стартап Sophie’s BioNutrients створив справжню новинку у сегменті рослинних молочних продуктів – веганське морозиво з мікроводоростей.

Морозиво на основі хлорели відповідає вимогам екологічності, поживності та функціональності. Його розробили у співпраці з Датським технологічним інститутом (DTI).

Альтернатива морозиву без молока і лактози має вищий вміст поживних речовин, ніж більшість доступних безмолочних альтернатив, каже Юджин Ванг, співзасновник і генеральний директор Sophie’s BioNutrients.

Sophie’s BioNutrients був заснований в 2017 році Вангом і технічним директором Кірін Цуеї в Сінгапурі. Пізніше стартап почав працювати у Університеті Вагенінгена в Нідерландах та відкрив власний магазин.

Ідею створити високоякісну, поживну білкову їжу, яка не викликає алергії Ванг взяв на озброєння після того, як у його доньки виявили непереносимість молюсків.

Sophie’s BioNutrients ферментує мікроводорості в біореакторах, далі отримує протеїн та перемелює його на борошно.

Борошно з мікроводоростей має нейтральний колір. Його вирощують із Chlorella vulgaris і збирають протягом трьох днів. Ці штами мікроводоростей схвалені US GRAS і Європейським органом з безпеки харчових продуктів (EFSA) для використання в якості харчових інгредієнтів або добавок. 

Далі із борошна створюють справжній суперпродукт – веганське морозиво

На відміну від звичайного рослинного продукту, морозиво на основі хлорели може похвалитися повним поживним профілем. Одна унція забезпечує подвійну рекомендовану щоденну норму В12. Також хлорела є хорошим джерелом заліза, якого немає в коров’ячому молоці.

До слова, у 2021 році ринок веганського морозива оцінювався в $592,8 млн і, як очікується, досягне $833,8 млн до 2027 року.

Джерела: Danish Technicological Institute, Sophie’s BioNutrients 

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Bunge розробила дитячу суміш, яка імітує материнське молоко китаянок

Згідно із заявою  компанії, новий інгредієнт розроблено на основі недавнього дослідження, яке показало, що у материнському грудному молоці жінок...

Пластична операція. Українці виготовили пакети із кукурудзяного крохмалю

Компанія розпочала діяльність у лютому 2018 року – коли світ набагато менше говорив про необхідність заміни шкідливого пластику.Зараз асортимент...

Амстердамський виробник бургерів з мікроводоростей обіцяє влаштувати заколот на ринку їжі

Dutch Weed Burger заснована Марком Кулсомом і Лізет Крейшер, співавторами книг “Man Eat Plant” і “Dog Eat Plant”. У...

Із рослинних решток створили дієтичний цукор

Компанія була заснована в 2017 році Томом Сіммонсом, який має ступінь доктора в галузі рослинництва.Сіммонс розповідає, що для розщеплення...

На олії з мікробів смажатимуть котлети та картоплю фрі — краще для екології та здоров’я

Інновація потрапила на прилавки роздрібних точок продажу рік тому, проте це – дебют стартапу у закладах громадського харчування.Культивована олія...

На розвиток кадрів та інновації можна отримати понад 5 млн грн гранту

USAID очікує, що це сприятиме підвищенню економічної стабільності українських виробників та сприятиме інноваціям. У межах програми буде надано орієнтовно 20...

Може вас зацікавити

Курячу грудку чи стейк вирощуватимуть із клітин тварин за три тижні

Такої думки Емі Чен, головний операційний директор UPSIDE Foods,...

Швейцарці створили із рідкісних яблук добавку проти старіння

«Для харчових продуктів це досить нова технологія. Захоплююче бачити,...

Вибір редактора
В продовження теми