ГоловнеЯкі компанії є лідерами ринку альтернативного протеїну?

Які компанії є лідерами ринку альтернативного протеїну?

На сьогодні існує багато компаній, які займаються виробництвом альтернативних джерел білка. Ось найбільші з них:

Beyond Meat — американська компанія, що була заснована у 2009 році в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Компанія займається виробництвом рослинних альтернатив м’ясу на основі горохового білка.

Beyond Meat використовує свою унікальну технологію виробництва, яка дозволяє створювати продукти з таким же смаком, текстурою та виглядом, як і традиційне м’ясо, але без використання тваринних продуктів.

Компанія пропонує широкий асортимент продуктів, таких як ковбаски, фарш, бургери та інші, які можна знайти в більшості супермаркетів у США та країнах Європи. Beyond Meat працює з більш ніж 10000 ресторанами та закладами швидкого харчування, що пропонують їхні продукти.

Крім того, компанія займається активним розвитком нових продуктів та удосконаленням технологій виробництва, з метою зменшення впливу виробництва традиційного м’яса на довкілля та зменшення залежності людей від продуктів тваринного походження.

Beyond Meat також зосереджена на забезпеченні продуктів високої якості, використовуючи лише натуральні інгредієнти та етичні методи виробництва. Компанія стверджує, що її продукти можуть допомогти зменшити вплив людської діяльності на довкілля та підвищити рівень здоров’я споживачів.

Impossible Foods — це американська компанія, заснована у 2011 році, зі штаб-квартирою в Редвуд-Сіті, Каліфорнія. Компанія спеціалізується на виробництві рослинних альтернатив м’ясу на основі білка сої та інших рослинних інгредієнтів.

Головним продуктом компанії є Impossible Burger – бургер, який містить білок сої та інші рослинні інгредієнти, і який, за словами компанії, має смак та текстуру, подібні до традиційного м’ясного бургера. Компанія також пропонує широкий асортимент продуктів на основі своєї технології, яка дозволяє створювати рослинні альтернативи для різних видів м’яса.

Основна мета Impossible Foods – замінити виробництво традиційного м’яса, що має значний вплив на довкілля, на виробництво рослинних альтернатив, які менше навантажують довкілля. Компанія використовує лише натуральні інгредієнти та зосереджена на забезпеченні продуктів високої якості, які можуть задовольнити потреби споживачів у м’ясі.

Крім того, компанія активно працює над розробкою нових продуктів та удосконаленням технологій виробництва, з метою зменшення впливу виробництва традиційного м’яса на довкілля та зменшення залежності людей від продуктів тваринного походження.

Quorn – це англійська компанія, заснована в 1985 році, зі штаб-квартирою в Стокпорті, Велика Британія. Компанія спеціалізується на виробництві рослинних альтернатив м’ясу на основі грибка мікопротеїну.

Основним продуктом компанії є продукти Quorn, які містять мікопротеїн, що вирощується на основі грибка Fusarium venenatum. Мікопротеїн є високоякісним білком, який містить усі необхідні амінокислоти, необхідні для нашого здоров’я. Продукти Quorn пропонуються в різних формах, таких як фарш, шматочки, нарізки та інші, і можуть використовуватися для створення різних страв.

Компанія Quorn вважається піонером у галузі виробництва рослинних альтернатив м’ясу та зосереджена на створенні продуктів, які задовольнять потреби споживачів у м’ясі, але не мають високого вмісту насичених жирів та холестерину, що характерно для традиційного м’яса.

Окрім цього, компанія зосереджена на зменшенні впливу виробництва м’яса на довкілля та зменшенні використання ресурсів, які використовуються для вирощування тварин. Quorn відзначена численними нагородами та сертифікатами за свої досягнення в галузі сталого виробництва та розвитку рослинних альтернатив м’ясу.

Mosa Meat – це голландська компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві штучного м’яса, вирощеного з клітин тварин у лабораторних умовах. Компанія була заснована у 2015 році Марком Постом і Пітером Верстрейтеном в Нідерландах.

Основним продуктом компанії є штучне м’ясо, яке вирощується зі збудників м’язової тканини тварин. Процес вирощування полягає в тому, щоб взяти малу кількість м’язових клітин з живої тварини, помістити їх у спеціальну рідину для культивування, де клітини будуть рости та ділитися, формуючи м’язову тканину, яку можна використовувати для створення м’ясних продуктів.

Mosa Meat використовує технологію культивування м’язової тканини, яка дає можливість створювати продукти з мінімальними витратами на виробництво, з меншим впливом на довкілля та без використання антибіотиків та гормонів росту, що зазвичай використовуються при вирощуванні тварин.

Окрім того, Mosa Meat співпрацює з іншими компаніями та науковими установами з метою покращення технології вирощування штучного м’яса, розширення асортименту продуктів та зниження витрат на виробництво.

Mosa Meat заявляє, що її продукти мають потенціал зменшити вплив виробництва м’яса на довкілля, знизити витрати на вирощування тварин та покращити добробут тварин. Компанія також планує запустити комерційне виробництво штучного м’яса в найближчому майбутньому.

Eat Just Inc — це американська компанія, заснована у 2011 році Джошуа Тетріком. Компанія спеціалізується на створенні інноваційних харчових продуктів на основі рослин та штучного м’яса. На сьогодні, компанія є одним з найбільших виробників рослинного замінника яєць.

Найбільш відомим продуктом компанії є Just Egg — рослинний замінник яєць, який виготовляється з різних рослинних інгредієнтів. Just Egg є більш здоровим альтернативним продуктом, оскільки не містить холестерину та ненасичених жирів.

Eat Just також виробляє штучне м’ясо на основі м’язової тканини тварин, вирощене в лабораторних умовах. Версії їх продукту вже були схвалені до продажу в ряді країн, включаючи Сінгапур та США.

Компанія прагне зменшити негативний вплив виробництва харчових продуктів на довкілля та забезпечити широкий доступ до здорових та етично вигідних харчових продуктів. Крім того, Eat Just активно співпрацює з урядами та громадськістю, щоб просунути свою місію заміни тваринних продуктів на більш стійкі та етичні альтернативи.

Aleph Farms — це ізраїльська компанія, заснована у 2017 році, яка спеціалізується на розробці штучного м’яса, яке вирощується з м’язової тканини тварин. Компанія використовує технологію культивування м’язової тканини в лабораторних умовах без необхідності убивства тварин.

Один з головних продуктів компанії — це штучна біфштексна котлета та стейк, вирощена з м’язової тканини корови. Цей продукт був першим у своєму роді, який було вирощено в культиваторі та мав смак і текстуру справжнього біфштекса.

Aleph Farms також виробляє куряче та свиняче м’ясо, використовуючи ту ж технологію. Компанія працює над удосконаленням технології вирощування м’язової тканини тварин, щоб забезпечити доступніше у виробництві штучне м’ясо.

Компанія працює над зменшенням негативного впливу виробництва м’яса на довкілля, зокрема шляхом скорочення викидів парникових газів та зниження використання води та землі. Aleph Farms прагне забезпечити людство здоровим та етичним джерелом білків, що не потребує убивства тварин та негативного впливу на довкілля.

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Domino’s приймає ставки на швидкість видачі піци. Призовий фонд — $200 тисяч

З 28 червня по 12 липня кожен американець, зареєстрований у додатку DraftKings матиме можливість зробити безкоштовну ставку на те,...

Іспанський стартап створив сирого тунця для суші з томатів та водоростей

Флагманський продукт Tunato виготовляється з томатів, оливкової олії, соєвого соусу та екстракту водоростей і призначений для відтворення сирих шматків...

Китайці створили колірний індикатор «свіжості» морепродуктів, надихнувшись хамелеоном

Ключовою частиною виробництва морепродуктів є здатність виявляти диметиламін та аміак, які є показниками «псування». Сучасні стандарти ідентифікації свіжості риби...

Solar Foods отримала 10 млн євро на виробництво білка з повітря

Залучені кошти підуть на пожвавлення виробництва комерційного продукту компанії, а саме Solein, його ще називають «повітряний білок». Це доводить...

Важливий інгредієнт: Eat me at додала у мітболи український протеїн та готується конкурувати з гігантами

Цитата у підзаголовку — це не просто слова засновника компанії, але й короткий виклад бізнесової філософії лідера національного ринку...

Молекулярний веганський мед почнуть продавати в Європі з наступного року

Інноваційний продукт американського виробництва просуватиме на новому ринку виробник органічних продуктів Narayan Foods. Зараз продукція компанії представлена в більш...

Може вас зацікавити

Вкруту. Із мікропротеїну та водоростей створили перше у світі ціле рослинне яйце

Яйце виготовлене з ферментованого мікропротеїну та морських водоростей, має...

Діти кукурудзи: німці створили альтернативну упаковку з попкорну

Пакувальна промисловість є найбільшим покупцем пластмасових виробів, купуючи близько...

Вибір редактора
В продовження теми