StartupШтучний інтелект допоможе відновити рецепт з минулого століття

Штучний інтелект допоможе відновити рецепт з минулого століття

Ізраїльський стартап MAMAY Technologies створив алгоритм на базі штучного інтелекту, який визначає “об’єктивну” солодкість їжі та напоїв.

Коли досвідченому підприємцю та засновнику стартапу Ювалю Кляйну було всього шість років, він спробував напій, який змінив хід його життя.

Цей напій – «Розетта», ізраїльський солодко-гіркий напій, виготовлений із цукру та мигдалю. Коли його подають охолодженим у спекотний день, як це було цього разу в Єрусалимі в 1967 році, це «найдивовижніший напій, який коли-небудь виготовлявся», згадував Кляйн.

Підприємець давно намагався відтворити напій із «правильним» балансом між гіркотою та солодкістю. І лише після довгої кар’єри (за своє життя Кляйн заснував або став співзасновником щонайменше шести компаній) він знайшов спосіб прийти до своєї мрії.

Вісім років тому підприємець почав вивчати різні види цукру та їхню солодкість, щоб розробити ідеальний рецепт Rosetta. Зараз, щоб полегшити цей процес, Кляйн залучив штучний інтелект.

ШІ може оцифрувати будь-який смак і визначити “об’єктивну” солодкість продукту

Розроблений алгоритм почав з оцифровки солодощів.  Для проведення фізико-хімічних випробувань продуктів харчування та напоїв використовується лабораторне обладнання. Тести аналізують молекули цих продуктів.

Розуміння впливу молекул на смак і запах дозволяє MAMAY об’єктивно визначити профіль солодкості. Програмне забезпечення, засноване на ШІ та обробці великих даних, може кількісно показати вплив солодкості на основі більш ніж 70 прийнятних підсолоджувачів у їжі та напоях.

Стартап уже співпрацює з виробниками води, кави, молока та чаю, які можуть використовувати ШІ для визначення смаку власного продукту, а також продукту своїх конкурентів.

У найближчі місяці MAMAY запропонує послуги з солоності, гіркоти, кислинки та гостроти.

Нагадаємо, раніше штучний інтелект розробив інноваційну газовану воду.

Джерела: MAMAY, BeverageDaily

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Екоактивісти створили посуд із відходів цукрових буряків та шукають інвесторів на Kickstarter

Майк і Алекс, засновники стартапу, ставлять за мету зробити світ чистішим, зеленішим та екологічнішим заради життя нащадків. Обоє мають...

З рослини зі спаржевих виготовили лінійку слабоалкогольних столових вин

AgaVida — тонко-солодке, злегка шипуче вино, виготовлене з агави преміум-класу, доповнене натуральними фруктовими смаками.Напій роблять із 100% нектару блакитної...

Китайці створили колірний індикатор «свіжості» морепродуктів, надихнувшись хамелеоном

Ключовою частиною виробництва морепродуктів є здатність виявляти диметиламін та аміак, які є показниками «псування». Сучасні стандарти ідентифікації свіжості риби...

Інноваційний портативный генератор газує воду одним натисканням

Новий спосіб насолодитися газованою водою передбачає можливість зробити її прямо вдома. Пристрій під назвою "Terra", що означає "Земля", є відображенням...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

Торговий партнер України відкрив першу цвіркунову ферму. Комах смажать та мелють на борошно

У супроводі гучного цвірінькання тони комах на своїй фермі,...

Яйце за півмільярда. Вперше в світі розробили штучний яєчний білок.

Каліфорнійська компанія Clara Foods застосовує технологію точного бродіння для...

Вибір редактора
В продовження теми