НовиниСтартап змінив гени бактерій, щоб отримати казеїн без тварин

Стартап змінив гени бактерій, щоб отримати казеїн без тварин

Fooditive, піонер у розробці рослинних інгредієнтів, шукає партнерів, щоб вивести на європейський ринок веганський казеїн.

Інноваційний продукт виготовлений із запатентованого бактеріального штаму шляхом точної ферментації. Він є генетично ідентичним молочному казеїну, але виготовляється без тваринних інгредієнтів.

Fooditive уже продемонстрував виробництво веганського казеїну у промислових масштабах

«Наші випробування успішно завершуються, і Fooditive стоїть на порозі розширення виробництва», — говорить Моаяд Абушокхедім, генеральний директор і засновник компанії.

Зараз він бачить перед собою потребу отримання дозволу на продажі інноваційного продукту в ЄС. Та готується розпочати виробництво і постачання у великих обсягах.

Розробка казеїну нетваринного походження Fooditive почалася у 2019 році. Спочатку він вироблявся з дріжджів, але тепер виготовляється з використанням унікального штаму бактерій, розробленого Fooditive шляхом генного синтезу. 

Це дає низку переваг, включаючи покращену масштабованість, ефективність, оптимізацію витрат і безпеку, «без компромісів щодо якості чи смаку», говорять у компанії.

З веганського казеїну Fooditive пропонує виготовляти нетваринний йогурт та сир. Також він ідеально підходить для створення веганських замінників м’яса. 

Нагадаємо, раніше виробники інгредієнтів Applied Food Scienses та Victory Hemp Foods запропонували замінити казеїн у випічці для веганів коноплями. З очищеного насіння вони створили чистий 70% конопляний білок майже білого кольору з нейтральним смаком.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Тернопільський виробник яблук сушить здорові снеки з фруктів та кабачків

ФГ “Гадз” має 670 га саду та вирощує щороку 15 000 тонн яблук різних сортів Вони стають ідеальною сировиною для...

Грибний криль. Вперше із мікопротеїну створили цілі креветки та кальмари

На сьогодні більшість альтернативних морепродуктів представлені на світовому ринку у вигляді «філе у паніровці» або подрібнених шматочків.Компанія заявила, що...

Бургери з шоколадом та морозиво, полите кетчупом: сучасна їжа, яка приголомшує

Намагаючись вразити споживачів незвичайними смаковими комбінаціями, компанії часто отримували справжні факапи. Тим не менш, продовжували дивувати світ.Ось найшаленіші поєднання...

Чорнила каракатиці та закваска – українці печуть хліб, що ніколи не пліснявіє

Пекарня «Жицень» – це сімейна справа всього життя двох поколінь, яку починав батько, а продовжив хлібопекарську справу – син. Увесь...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

Із цілої тростини зробили підсолоджувач. Він містить магній та смакує як карамель

Підсолоджувач не піддається рафінації та центрифугуванню, тому зберігає всі...

Вибір редактора
В продовження теми