НовиниВчені отримали із коноплі їстівне нанопокриття для їжі

Вчені отримали із коноплі їстівне нанопокриття для їжі

Pressure BioSciences (PBIO) приступила до процедури оцінки своєї запатентованої технології UltraShear, щоб продемонструвати промислову масштабованість їстівних покриттів з канабідіолом (CBD), які подовжують термін зберігання свіжих продуктів.

Технологія базується на наноемульсії «олія-у-воді». Наразі очікується публікація результатів досліджень з приводу засвоюваності рецептури покриття шлунково-кишковим трактом.

Розробники говорять, що промислове використання їстівних покриттів зазвичай має проблеми з обмеженнями ефективності через низьку стабільність і розчинність. 

Технологія нанесення покриттів на основі наноемульсій PBIO обіцяє покращити цю ситуацію. Зокрема, вона має надзвичайно низький і послідовний розподіл нанокрапель за розміром. Інноваційне покриття є стабільним, а технологія – такою, що піддається масштабуванню.

Дослідження уже продемонстрували антимікробну ефективність CBD проти патогенів людини, а нещодавно і проти патогенів рослин – особливо грибів, пов’язаних з розвитком гнилі в продуктах. 

Повідомляється, що розробка викликає інтерес серед споживачів, які все більше зосереджуються на повністю натуральних і органічних харчових продуктах без консервантів, із «зеленою етикеткою, а також серед інвесторів, які шукають нові рішення для харчової промисловості.

PBIO встигла протестувати інноваційне покриття на полуниці. Виявилося, що нанесення наночастинок на ягоду знижує швидкість процесів її дозрівання. Розкладається ягода теж набагато повільніше, ніж необроблена.

Нагадаємо, раніше канадський стартап Foodberry створив їстівні рослинні покриття для багатих вологою продуктів (як то морозиво чи хумус), надихнувшись тим, як виглядає шкірка у фруктів.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

“In future, we plan to proceed with the dark store model” — Olexiy Yukhimchuk, the Rocket co-founder

The Rocket, a Ukrainian food delivery business, picks up its pace and establishes its international presence. In the midst...

Кава проти ковіду: тепер її можна зварити прямо зі смартфону

Компанія Keurig Commercial придумала, як безпечно готувати каву для тих співробітників, яким необхідно відвідувати робочі місця під час пандемії...

Торговий партнер України відкрив першу цвіркунову ферму. Комах смажать та мелють на борошно

У супроводі гучного цвірінькання тони комах на своїй фермі, Гапаров розповідає, що натхненням для нього стали численні статті в...

Стартап зібрав десятки мільйонів на «супермікробів», які покращать пиво для веганів

Компанія забрала $25 млн у раунді серії А, які використає на розширення свого портфеля інгредієнтів, що допоможуть покращити смак...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

Ринковий гігант створив першу холодну каву швидкого приготування. Це займає всього 60 хвилин

Новинка буде представлена ​​на виставці у Чикаго, яка проходитиме...

Корона з сіна. Corona створила упаковку для пива з ячмінної соломи

Таким чином компанія AB InBev, яка володіє правами на...

Вибір редактора
В продовження теми