ГрантиВиробники готової їжі можуть отримати 8 млн грн гранту...

Виробники готової їжі можуть отримати 8 млн грн гранту на модернізацію

В Україні стартувала чергова хвиля подачі заяв на гранти для розвитку переробних підприємств за урядовою програмою «єРобота».

Згідно з умовами грантової програми, підприємства можуть отримати грант до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Ці кошти вони повинні використати на посилення та модернізацію виробничих потужностей, нарощування обсягів виробництва та підвищення конкурентоспроможності продукції.

Обов’язковою умовою є створення до 25 нових робочих місць

В Уряді вважають, що бізнес має виробляти більше готової продукції з високою часткою доданої вартості та хорошої якості – як для внутрішнього ринку, так і на експорт. 

Окрім того, інвестиції в переробку – це нові робочі місця, збільшення податкових надходжень до бюджету та валютної виручки.

За рік дії грантової програми «єРобота» рішення про надання такої підтримки було ухвалено для 485 підприємств на загальну суму 2,6 млрд грн. Створено понад 6 тис. нових робочих місць.

Один із таких грантів раніше отримало хлібопекарське підприємство Chanta. 

“До повномасштабного вторгнення хлібзавод Chanta був одним із найсучасніших в регіоні. Тут виготовляли заморожене тісто та круасани. Втім через російську агресію завод зазнав серйозних збитків. Російський обстріл практично зруйнував підприємство, знищивши високотехнологічне обладнання”, – розповідає Юлія Свириденко, перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України.

Олена Тараненко – директорка ТОВ “Чанта Маунт”

За грантовою програмою, завод отримав 8 млн грн фінансування для відновлення виробництва. Кошти підуть на закупку холодильного та морозильного обладнання. 

Повне відновлення виробництва очікується навесні 2024 року

Нагадаємо, Український фонд стартапів також запустив Велику грантову хвилю для українських підприємців за допомогою коштів уряду Німеччини. Згідно з програмою, планується профінансувати 30 малих і середніх підприємств на загальну суму 750 000 євро.

Джерела: КМУ, Facebook

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Mars наповнить свої найвідоміші цукерки смаком гірчиці

Гірчичні солодощі будуть доступні протягом обмеженого періоду часу. Їх продаватимуть у США до Національного дня гірчиці, який припадає на...

Камбек комбучі. Українців знову поять «чайним грибом», але тепер технологічним

Під новою назвою «комбуча» чайний гриб почав завойовувати український ринок кілька років тому. Зараз його виготовляють як мінімум 5...

Американский виробник альтернативного м’яса відкриє свій дослідний центр з тестувальною кухнею в Китаї

Гігант альт-м'ясної промисловості Beyond Meat планує глобальне розширення, відкривши в першій половині 2022 року новий центр досліджень і розробок...

Шведи додали у веганське м’ясо перший у світі жир на основі грибів

Вперше в галузі рослинного м’яса компанія запустила унікальний інгредієнт, який дозволяє відтворити соковитість та смак стейку, подібно до жиру...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

Стартап розробив ковбасу з плодів хлібного дерева – робити бутерброди більше не потрібно

Джекфрут служить основним інгредієнтом у широкому асортименті рослинних альтернатив...

На виробництво сухпайків, печива та масла можна отримати 400 тис. грн гранту

У межах проєкту українські виробники зможуть отримати грант до...

Вибір редактора
В продовження теми