НовиниГрант на виробництво харчових продуктів: як отримати?

Грант на виробництво харчових продуктів: як отримати?

Якщо ви як підприємець займаєтесь виробництвом харчових продуктів у тому числі то для розвитку і масштабування вам необхідні інвестиції. Де взяти гроші на бізнес? Найрозповсюдженіший варіант – банківський кредит. Але не лише – можна спробувати отримати грант. Як? Про це – далі в нашому матеріалі.

Як отримати грант для виробників харчових продуктів в розмірі $20 000?

Данська рада з питань біженців (DRC) здійснює програму в партнерстві з урядами Швейцарії та Великої Британії, яка орієнтована на підтримку аграрного сектору та харчового виробництва в Україні. За допомогою фінансової підтримки від Швейцарської агенції розвитку та співробітництва та уряду Великої Британії, ця ініціатива надає можливість відкрити бізнес-партнерство для підприємців. Підприємці отримують безповоротну допомогу до 20 тисяч доларів, при цьому сума не перевищує 50% від загального бюджету проєкт.
Головною метою цього партнерства є зниження негативних наслідків для малих та середніх підприємців у сферах аграрного бізнесу та харчового виробництва. Також ініціатива спрямована на залучення вразливих верств населення до виробничих та ланцюжків збуту продукції з метою збільшення значущості їхньої ролі в місцевій економіці. Проєкт, які планує реалізувати DRC разом з партнерами, спрямовані на поліпшення якості життя вразливих місцевих груп населення та збільшення їхнього доходу.
Ця акція для приватних підприємств будь-яких форм реєстрації, об’єднань виробників сільськогосподарської продукції, комунальних підприємств та ін. Дата, до якої приймаються заявки – 31 грудня 2023 року.

Як отримати грант на впровадження інновацій в харчовій промисловості

U.S. Agency for International Development (USAID) оголосила, що надасть гранти українським переробним малим та середнім підприємствам на впровадження штучного інтелекту у виробництво. Заявку на грант може подати будь-який виробник харчових продуктів, або підприємство, що займається переробленням сільськогосподарської продукції.
Всього в рамках програми “Конкурентоспроможна економіка України” буде видано 25 грантів. Бюджет – від 75 до 100 тис. доларів. Грантові кошти можна витратити на такі цілі:

  • Впровадження інновацій;
  • Закупівля обладнання для підприємства;
  • Автоматизація процесів;
  • Запуск виробництва нового продукту;
  • Сертифікація продукції;
  • Розширення бізнесу.

Щоб взяти участь, потрібно подати заявку у два етапи:

  1. Подати концепцію чи невеликий опис бізнесу чи інновацій.
  2. Подати повну грантову заявку.

Заявку в електронній формі можна подати на сайті USAID, там же ви знайдете більш детальну інформацію про правила та вимоги. Заявки розглядаються до 15 грудня 2023 року.

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Пармський молочник. Чому ентузіаст суперфуду увійшов в історію як світовий шахрай

5 травня 2002 року стало справжнім святом для мешканців міста Парма, що на півночі Італії. Чудовий удар Андріана Муту,...

Американці першими виростили в лабораторії мармурову свинячу вирізку

Переважна більшість компаній, що вирощують культивоване м’ясо, зосереджуються на виготовленні ковбас або гамбургерів, бо виробляти м’ясо, яке імітує звичайні...

Китайці першими в світі налагодили вирощування в лабораторії пантів оленя

Це відбулося через кілька місяців після того, як Jimi Biotech представив першу в Китаї курку без кіток, – на...

Bunge розробила дитячу суміш, яка імітує материнське молоко китаянок

Згідно із заявою  компанії, новий інгредієнт розроблено на основі недавнього дослідження, яке показало, що у материнському грудному молоці жінок...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

В Ізраїлі представили перший в світі стейк рибай на основі клітин, надрукований на 3D принтері

Технологія 3D-біодруку Aleph Farms поєднує в собі культивування клітин...

13 українських сирів отримали бронзу, срібло та золото на найбільшому конкурсі у світі

Оксана Чернова, засновниця ProCheese Academy, говорить, що завдяки міжнародній...

Вибір редактора
В продовження теми