НовиниСпілки харчових компаній можуть отримати до 5,5 млн грн...

Спілки харчових компаній можуть отримати до 5,5 млн грн на експорт

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) оголосила прийом грантових заявок на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів.

Експортним альянсом організатори програми називають об’єднання не менше як 5 підприємств для спільного просування та збуту своєї продукції на зовнішніх ринках. 

У програмі можуть брати участь зареєстровані в Україні альянси, асоціації, спілки, об’єднання тощо, які представляють інтереси бізнесу. USAID розраховує, що грантова діяльність повинна зрештою призвести до укладання договорів про експортні продажі та/або угод про залучення інвестицій, а також до збереження існуючих та створення нових робочих місць.

Організатори наголошують, що заявники повинні бути неурядовими організаціями. Учасниками експортного альянсу можуть бути підприємства приватної форми власності (юридичні особи/фізичні особи-підприємці), офіційно зареєстровані в Україні, кількість працівників яких повинна бути меншою, ніж 250 осіб, а річний оборот не перевищувати 50 млн євро.

Заявники можуть подавати одну грантову заявку від однієї організації.

Програма USAID КЕУ очікує надати близько $1,5 млн шляхом присудження орієнтовно 15 грантів.

Сума кожного гранту становитиме від $35 тис. до $150 тис. (1,3 – 5,5 млн грн)

Очікується, що кожен грант в рамках цього запиту триватиме до дванадцяти місяців. 

Тип гранту буде визначено під час переговорного процесу, залежно від передбаченої діяльності, а також можливостей і досвіду грантоотримувача.

Остаточні суми залежатимуть від переліку заходів у рамках відповідної грантової угоди та кінцевих перемовин, отже, можуть бути нижчими або виходити за межі вказаних вище сум.  

Також організатори уточнюють, що усі гранти будуть фінансуватися та виплачуватися в українських гривнях. Внесок грантоотримувача у грантовій програмі має складати щонайменше 25% бюджету.

Нагадаємо, програма EU4Business також виділить 750 грантів розміром у 4000 євро (майже 160 тис. грн) для українских мікропідприємств, які найбільше постраждали від війни.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Грета проти. Веганські замінники молока знову можуть бути «вершковими»

За заборону термінів Еврокомісія проголосувала ще в жовтні 2020 року. Голосування відбулося після рішення, яким Європейський Суд заборонив використовувати...

Медійний гігант відкриє «космічний» ресторан на висоті 220 миль над землею

Ресторан буде розташований у тематичному парку Epcot у «країні» World Discovery, присвяченій науці та галактиці.Space 220 подаватиме меню, що...

В Ізраїлі представили перший в світі стейк рибай на основі клітин, надрукований на 3D принтері

Технологія 3D-біодруку Aleph Farms поєднує в собі культивування клітин і 3D-друк. Як зазначають в компанії, живим клітинам коров'ячої тканини...

Сінгапурська компанія розробила автоматизовані біореактори для вирощування лабораторного м’яса

Сінгапурська SingCell, заснована у 2020 році, розробила повністю автоматизовані промислові біореактори для виробництва клітинного м’яса. Місія стартапу – знизити...

Захисники та захисниці можуть отримати 1 млн грн гранту на власний бізнес

Захисники і захисниці можуть отримати на ці цілі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх партнер, з...

Перша компанія подала заявку на поставку лабораторного м’яса в ЄС

Компанія намагається вивести на ринок гібридні ковбаски, які складаються із лабораторно вирощених клітин м’яса та рослинних інгредієнтів.Після того, як...

Може вас зацікавити

Тренди ресторанного бізнесу: ТОП трендів 2022 року

Незважаючи на те, яким важким минулий рік став для...

У Києві печуть ремісничий хліб зі спельтою: рецептура розроблялася два роки

У рецептурі хліба лише чотири інгредієнти — борошно, сіль,...

Вибір редактора
В продовження теми