Українські виробники їжі можуть отримати 11 млн грн на цифрові інновації

Грантовий конкурс від DRG4Food “Підвищення довіри, прозорості та відповідальності в харчовій системі за допомогою цифрових рішень” дає змогу українским компанія отримати фінансування на харчові інновації.

Основна мета відкритого конкурсу — розробка та тестування відповідальних рішень на основі даних у харчовому секторі.

Увага проєкту зосереджена на стимулюванні інновацій з використанням цифрових даних

У конкурсі можуть взяти участь міждисциплінарні консорціуми, що складаються з 2-3 організацій, включаючи стартапи, дослідницькі організації, університети, користувачів у харчовому секторі. 

Консорціуми повинні продемонструвати здатність розробляти керовані даними рішення, узгоджені з цілями цифрової відповідальності, і активно взаємодіяти з кінцевими користувачами для формування технічних вимог і вдосконалення пілотної діяльності. 

DRG4Food підтримає проекти, розроблені консорціумом, що складається з 2-3 партнерів

Це можуть бути кілька мікро-, малих та середніх підприємств, у тому числі стартапів, що розробляють керовані даними рішення у сферах відстеження харчових продуктів, цільового харчування та вибору їжі споживачами.

Також брати участь можуть дослідницько-технологічні організації, університети та інші некомерційні дослідницькі організації, які працюють над розвитком найсучасніших технологій.

Бюджет на експеримент коливатиметься від 150 тис. євро до 300 тис. євро.

Пропозиції мають відповідати критеріям рівня технологічної готовності (TRL). Рівень TRL на момент подання повинен бути мінімум 4 або 5, а запропонована технологія повинна мати потенціал для просування до TRL 7.

“Наша команда експертів працюватиме з кожним пілотним проектом окремо, щоб створити рішення світового рівня та залучити венчурні інвестиції”, – говорять організатори.

Подача заявок триває з 9 жовтня по 11 грудня 2023 р. З 12 грудня 2023 року по 15 березня 2024-го буде проходити оцінка, відбір і укладання контрактів.

Старт реалізації програми заплановано на квітень 2024 року.

Нагадаємо, 21–22 листопада 2023 року в Києві відбудеться перша в Україні подія про ідеї, технології та бізнеси, які змінюють ринок їжі New Food Summit 2023. Дізнатися більше можна тут.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Українські виробники їжі можуть отримати до 3,3 млн грн на просування за кордоном

Українські компанії можуть отримати близько 30 грантів на суму від $35 000 до $90 000. Грантова програма відкрита для того,...

Перша у світі кава з адаптогенними грибами підтримує здоров’я мозку

«Coffee With Benefits» – це лінійка адаптогенної кави преміум-класу, наповненої грибами.Преміум-кава запакована у банки, придатні для повторної переробки.За словами...

McDonald’s готує “тест-драйв” рослинних бургерів, розроблених з Beyond Meat

McPlant — це бургер з котлетою на рослинній основі, розроблений корпорацією спільно з гігантом альт-м’ясної промисловості Beyond Meat.Раніше цього...

Щасливого польоту: в Ізраїлі доставку піци доручили дронам

Саме таку інновацію разом з Pizza Hut запустила в Ізраїлі компанія Dragontail Systems, що займається ресторанними технологіями та співпрацює з...

Стартап створив «пігулку» для імунітету із секретного інгредієнта королівського торта

Жувальні цукерки підтримують імунне здоров’я та містять утричі більше органічних ягід бузини, ніж багато провідних брендів. А також не...

Хутро з кропиви — у Копенгагені показали нові рослинні тренди моди

Вони створені у стилі популярних сумок Ganni Bou, але цього разу – з унікальних біоматеріалів. Матеріал для пошиття сумок для...

Може вас зацікавити

Американці створили «домашнього бармена», що готує 40 коктейлів одним натисканням кнопки

Представлений у двох варіантах Drinkworks Home Bar, забезпечує якість...

Приклад меню рослинного харчування та його основні переваги

Якщо ви не готові повністю відмовитись від м'яса –...

Вибір редактора
В продовження теми