Найбільший виробник шоколаду запустив відразу кілька рослинних морепродуктів

Nestlé дебютує в Європі з хрустким філе та нагетсами в морському стилі під брендом Garden Gourmet, які виготовляються з протеїну пшениці та гороху.

spot_img

Продукти будуть доступні до замовлення через Інтернет та в магазинах у європейських країнах, включаючи Німеччину, Іспанію, Італію, Австрію, Польщу, Чехію та Словаччину. 

Це сталося після того, як компанія запустила хрусткі “рибні” палички без риби (виготовлені із сої та пшениці) під брендом Harvest Gourmet у Малайзії та Сінгапурі.

«Ці нові рибні альтернативи є результатом нашого глибокого досвіду в галузі рослинних білків і твердої рішучості продовжувати пропонувати захоплюючі інновації, які відповідають очікуванням споживачів», — сказав Торстен Пол, голова глобальних досліджень і розробок харчових продуктів Nestlé. 

За його словами, під час споживчого тестування нові рослинні продукти отримали «високу оцінку за чудовий смак і текстуру, близьку до білої риби».

Інноваційні продукти «мають сильні поживні властивості, що робить їх конкурентоспроможними на ринку»

Nestlé підкреслює високий вміст білка та низький вміст насичених жирів у нових продуктах, а також той факт, що вони багаті клітковиною.

Водночас той факт, що Nestlé – гігант харчової промисловості – випускає на ринок веганські морепродукти, є ознакою того, що ця ніша вийде в майбутньому на новий рівень. 

Категорія морепродуктів рослинного походження уже демонструє активне наповнення новими продуктами на фоні стимулюючого зростання продажів. За даними Good Food Institute, продажі веганських морепродуктів торік зросли на 40%.

До речі, за очікуваннями Whole Foods Market, рослинні морепродукти стануть топтрендом у 2024 році.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Країна, що п’є найбільше кави на душу населення, виростила її в біореакторі

Процес полягає у виробництві недиференційованих кавових клітин (біомаси) у біореакторах. Далі клітини збирають і сушать.Після аналізу біомаси був розроблений...

В Україні відкривають 50 цифрових кав’ярень з напоями як від бариста

Всього по Україні «Бінокль Кава» має 72 кавʼярні, ще понад 50 – у процесі відкриття.Виторг компанії за 2022 рік...

Стартап створив інноваційний майонез з цитрусовими

Стартап, заснований у 2012 році, починав з соусів, заправок та молочних консервів. А пізніше розширилась на інші категорії.Сіріл Каррат,...

Стравою 2023 року стануть хліб та макарони зі знежирених домашніх цвіркунів

Держави-члени Європейського Союзу дали “зелене світло” проекту імплементаційних постанов від Євркомісії, спрямованих на дозвіл комерціалізації заморожених і ліофілізованих сумішей...

12 пісних страв на Різдво: як урізноманітнити святкове меню

Кутя Найголовніша страва Різдва – кутя. Це те, що несе в собі дух цього свята! Окрім того, кутя готується з...

Молоко за рецептом від штучного інтелекту буде краще звичайного

Ginkgo Bioworks, як платформа для клітинного програмування та біозахисту, використовуватиме свої потужності з виробництва білка та платформу генеративного штучного...

Може вас зацікавити

Компанія-виробник рослинного м’яса, яку підтримує Гейтс, готується до IPO за $7 млрд

Таке повідомлення з’явилися після того, як засновник і генеральний...

Виробник лабораторного лосося відкриє завод потужністю 90 тонн на рік

Новітні потужності, розміщені в Сан-Франциско будуть включати в себе...

Вибір редактора
В продовження теми