Першій компанії у світі дозволили вирощувати лабораторне м’ясо для домашніх тварин

Чеський стартап Bene Meat Technologies отримав перший регуляторний дозвіл ЄС на використання культивованого м’яса в кормах для домашніх тварин.

spot_img

Це стало новою віхою в зростаючому секторі культивованих кормів для домашніх тварин, де розвиваються нові технології, з’являються нові бренди та нові стратегії просування.

Стартап Bene Meat Technologies був заснований у 2020 році, щоб виробляти культивоване м’ясо для споживання людиною, але наразі зосередився на кормах для домашніх тварин, постачаючи культивоване м’ясо як сировину світовим виробникам кормів. 

З 2021 року компанія розробляє власні фактори росту без FBS (фетальної бичачої сироватки), і тепер планує збільшити виробництво, щоб виготовляти кілька тонн клітинного м’яса щодня до середини 2024 року.

«Завдяки отриманій сертифікації ніщо не заважає нам робити подальші кроки», – сказав Томаш Кубеш, керівник стратегічних проєктів Bene Meat. 

Він додає, що стартап веде переговори з виробниками кормів, щоб запустити свій продукт на промислові рейки. 

Bene Meat є першою компанією у світі, «яка отримала офіційний дозвіл на виробництво та продаж культивованого м’яса для кішок і собак».

Перше культивоване м’ясо для тварин з’явиться на початку 2024 року

Масштабне виробництво дозволить Bene Meat культивувати м’ясо за ціною, яка буде комерційно життєздатною у сегменті кормів для домашніх тварин преміум- та суперпреміум класу.

До речі, стартап виходить на ринок, де визнання кормів для тварин з культивованого м’яса дуже позитивно сприймається їх власниками. Чеське опитування, проведене NMS Market Research, показало, що 48% громадян віддають перевагу вирощеному м’ясу в кормах для домашніх тварин з міркувань здоров’я та безпеки, а 27% назвали етичні та екологічні чинники причиною можливої покупки вирощеного м’яса для своїх пухнастих друзів.

Нагадаємо, раніше канадська альт-протеїнова платформа Cult Food Science випустила веганські ласощі для котів, які запобігають раку.

Джерела: Reuters, The Green Queen, Bene Meat Technologies

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Щасливого польоту: в Ізраїлі доставку піци доручили дронам

Саме таку інновацію разом з Pizza Hut запустила в Ізраїлі компанія Dragontail Systems, що займається ресторанними технологіями та співпрацює з...

Стартап вперше в світі буде виробляти білок з водоростей, цукру та світла в промисловому масштабі

Перші продукти, що містять альтернативний білок Brevel, з’являться на полицях у 2024 році.Йонатан Голан, генеральний директор і співзасновник Brevel,...

Виробник культивованого краба виводить швейцарську лабораторну яловичину в Сінгапур

Сінгапур досі лишається першою і єдиною країною, яка схвалила продаж клітинного м’яса. Нову епоху в історії їжі відкрив каліфорнійський...

Стартап Hyundai зібрав $10 млн на завод з виробництва грибної шкіри

Гроші підуть на комерціалізацію штучної шкіри на основі міцелію у 2023 році.«Ми використаємо це нове фінансування, щоб відкрити виробничий...

12 пісних страв на Різдво: як урізноманітнити святкове меню

Кутя Найголовніша страва Різдва – кутя. Це те, що несе в собі дух цього свята! Окрім того, кутя готується з...

Молоко за рецептом від штучного інтелекту буде краще звичайного

Ginkgo Bioworks, як платформа для клітинного програмування та біозахисту, використовуватиме свої потужності з виробництва білка та платформу генеративного штучного...

Може вас зацікавити

Протеїнові коктейлі з картоплі можуть замінити молочний білок

Дослідники Центру нутрицевтиків Вестмінстерського університету дійшли висновку, що білкові...

Світовий виробник в’яленого м’яса замінив корів на королівські гриби і додав диму

Закуски створюють з королівської гливи. Ці гриби мають волокна,...

Вибір редактора
В продовження теми