Нідерландська компанія створила інноваційне молоко для здорового старіння

Виробник інноваційних інгредієнтів нідерландська компанія Arla Foods випустила сухе молоко для харчування людей похилого віку у трьох рецептурах.

spot_img

Три нові формули молока та сироватки відповідають нормам Китаю, де ці продукти впроваджуються, та збагачені вітамінами, мінералами і пробіотиками.
Нові продукти включають формулу «Збалансоване харчування для здорового старіння», яка обіцяє забезпечити надходження до організму людини похилого віку високоякісного білку, мінеральних речовин молока та пробіотиків. 

Формула складається з частково гідролізованої лактози та симбіотичної суміші пробіотиків і пребіотиків. Є і версія зниженої жирності.

Рецептури спрямовані на забезпечення організму необхідним кальцієм та білком

До слова, Arla Foods Ingredients в основному відома як постачальник продуктів для дитячого харчування. Також раніше Arla Foods відкрила нову категорію білків, створивши протеїн з унікальним харчовим профілем, що має перевагу над сироватковим білком. «Надбілок» відкривав нові можливості для виробників лікувального та спортивного харчування.

«Наш виробничий підрозділ добре відомий своїм досвідом у харчуванні немовлят, але нові рецептури демонструють фантастичні можливості також у сфері здорового старіння», – зазначив Стін Лік, директор із передового виробництва харчових продуктів в Arla Foods.

За даними Innova Market Insights, у період з 2018 по 2022 рік 85% нових харчових продуктів із провідним позиціюванням відбулося саме в Китаї. Переважна більшість продуктів виготовлялася у вигляді сухого молока. 

Нині в країні проживає чверть мільярда людей старше 60 років. Причому серед цієї групи зростає усвідомлення важливості харчування для здорового старіння. 

Джерело: Food Ingredients First, Arla Foods

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Віце-президент Google та один з продовольчих гігантів інвестували у протеїн із ряски

Кошти підуть на будівництво першого комерційного заводу, який запустять наступного року. Групу інвесторів, яку привабила ідея виробництва інноваційного продукту, очолила...

Фінський стартап зібрав мільйони на виробництво першого яєчного білка з грибів

У раунді взяли участь венчурні фонди, включаючи Maki VC та інвестора-мільярдера Agronomics Limited Джима Меллона.Фінансування використають на комерціалізацію своєї...

Індонезійська компанія розробила стейк з шиїтаке та водоростей за $5

Стейки без м’яса готуються шляхом поєднання соєвого білка, грибів шиітаке, кокосової олії, перемелених водоростей, і містять 12 грамів білка...

Куряче м’ясо, вирощене в лабораторіях, вперше допущено до продажу

На відміну від таких стартапів як Beyond Meat і Impossible Foods, які розробляють рослинні аналоги м'ясних продуктів, намагаючись досягти...

12 пісних страв на Різдво: як урізноманітнити святкове меню

Кутя Найголовніша страва Різдва – кутя. Це те, що несе в собі дух цього свята! Окрім того, кутя готується з...

Молоко за рецептом від штучного інтелекту буде краще звичайного

Ginkgo Bioworks, як платформа для клітинного програмування та біозахисту, використовуватиме свої потужності з виробництва білка та платформу генеративного штучного...

Може вас зацікавити

На автоматі: Цього року Walmart запустить маршрут доставки повністю без водія

Сума інвестицій не розголошується. Проте відомо, що це є...

Кухонний «комбайн»: смарт-сад вирощує обід прямо на кухонному столі

Установка створена на кшталт домашньої кавомашини, де замість капсул...

Вибір редактора
В продовження теми