Сектор інноваційної їжі переповнений поглинаннями: тільки за січень – чотири великі угоди

Сектор альтернативної їжі переповнений злиттями і поглинаннями по всьому світу.

Зокрема, американський бренд безмолочних кавових вершків Nutpods був придбаний нещодавно створеним інвестиційним підрозділом CPG MPearlRock. 

Компанія виробляє кавові вершки, вівсяне молоко та збиті холодні піки для напоїв і ще до поглинання демонструвала неабиякий успіх на ринку. Заснована у 2013 р., Nutpods протягом останніх чотирьох років нарощувала продажі на 30% щорічно. Рослинні кавові вершки Nutpods – найкращі на ринку, запевняє компанія. 

До поглинання CPG MPearlRock стежила за успіхом Nutpods протягом кількох років

Також цього тижня австралійський лідер у сфері альтернативного м’яса v2food, який співпрацює у тому числі з Burger King, придбав бренди готової їжі Soulara та MACROS. 

Заснована у 2019 році, v2food виготовляє аналоги м’яса – бургери, фарш, сосиски та шніцелі із сої. Тепер компанія диверсифікується на цільні продукти рослинного походження. Одна тільки Soulara поповнить асортимент v2food 40 готовими стравами.

До цього американська мережа Next Level Burger придбала Veggie Grill, а британська VFC трансформувалася в холдингову компанію під назвою Vegan Food Group, щоб теж активізуватися у сегменті M&A.

У грудні індійський бренд суперпродуктів Nourish You придбав альтернативну молочну компанію One Good в рамках однієї з найбільших угод M&A в країні. 

У листопаді британський виробник крафтових веганських сирів Palace Culture був поглинений The Compleat Food Group, а канадська Protein Powered Farms придбала підприємство з екструзії рослинних білків Lovingly Made Ingredients.

У жовтні поглинань було ще більше. Придбання стосувалися переважно компаній, які виготовляють нетваринну молочну продукцію, а ще сосиски, яйця та м’ясо.

Нагадаємо, раніше NEWFOOD.MEDIA розповідав про вегетаріанське меню на тиждень – що можна їсти.

Джерела: The Green Queen, Nutpods, v2food

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Голландський стартап отримав $35 млн на пельмені з лабораторної свинини

Загальна сума фінансування компанії сягнула $95 млн Оголошення з’явилося через місяць після того, як Meatable спільно з Mosa Meat, HollandBIO...

Українська компанія створює для військових інноваційну «польову» дріп-каву

Дріп-кава — це порція меленої кави в пакетику, яку легко зварити у будь-якому місці за допомогою склянки окропу. В...

Перший у світі годинник з кави — на Kickstarter збирають фінансування

Чотири версії Годинника Кави вже доступні для передзамовлення у першому обмеженому тиражі лише на Kickstarter. Поставка цього тиражу запланована...

Європейські гіганти м’ясної галузі запустять хаб для виробників лабораторного м’яса

Існує багато аргументів на користь масового культивування м’яса: відпадає необхідність забою тварин, застосування антибіотиків, відведення ферм під виробництво, які...

Хутро з кропиви — у Копенгагені показали нові рослинні тренди моди

Вони створені у стилі популярних сумок Ganni Bou, але цього разу – з унікальних біоматеріалів. Матеріал для пошиття сумок для...

Переселенець виготовляє кіпріотський сир на обладнанні за півмільйона гривень

Один із грантів вони вклали у придбання нового обладнання для сирного виробництва, за інший купили техніку для вирощування овочів.“Придбали...

Може вас зацікавити

Американці створили перше в світі справжнє молоко без цукру та вуглеводів

Компанія запустила перше у своєму роді органічне ультрафільтроване молоко...

Британські дизайнери виготовили перший у світі предмет меблів з кави

Для розробки журнального столика засновник і креативний директор Joy...

Вибір редактора
В продовження теми