Шеф з трьома зірками Мішлен тестує універсальну олію із водоростей, яка майже не димить

Algae Cooking Club невдовзі продаватиме на американську ринку унікальну (і другу в історії) олію, ферментовану із водоростей.

Олія створена за тим же технологічним процесом, за яким виробляється пиво. Але замість того, щоб додавати дріжджі в сусло, стартап додає цукор до мікроводоростей.

Інноваційну олію уже випробовує шеф-кухар Даніел Хамм, який отримав три зірки Мішлен

Даніел Хамм – великий прихильник екологічності. У 2021 році він перетворив свій ресторан Eleven Madison Park практично на веганський. 

Олія Algae Cooking Club цілком вкладається у його філософію екологічного продукту. Він встиг поекспериментувати з новою олією у приготування чілі-слайсів, соусу песто, а також настоював олію на травах. Говорить, що смак продукту – дуже чистий. 

Заснований у квітні 2023 року, Algae Cooking Club співпрацює з виробником у Бразилії, який ферментує мікроводорості для виробництва олії. 

Водорості разом з цукром завантажують у біореактор, і уже за три дні 80% цього вмісту перетворюється на олію. 

Далі маса йде на пресування. Це нагадує те, як вичавлюють оливки, відокремлюючи жир від біомаси. В результаті стартап отримує легку жирну субстанцію з маслянисто-горіховим запахом.

У Algae Cooking Club говорять, що олія із водоростей має багато переваг. По-перше, це стійкість виробництва. Воно продукує вдвічі менше викидів вуглецю, ніж виробництво авокадо, ріпакової чи оливкової олії. По-друге, ферментування олії із водоростей потребує у 250 разів менше води та у 12 разів менше земельних ресурсів. 

Також олія з водоростей має високу концентрацію омега-9 та високу точку димлення (280°C), що робить її більш універсальною у кулінарії.

Нагадаємо, олія з лабораторії містить вдесятеро менше «поганих жирів», ніж авокадо.

Джерело

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

Верблюже молоко посуне позиції коров’ячого і навіть рослинного. Воно дуже корисне, хоча і дороге

Обсяг продажів молока на цей час оцінюється в $1,34 млрд. Очікується, що до 2032 року цей показник зростатиме на...

Часниковий хліб та авокадо зі згущеним молоком: гігант доставки про топ замовлень у 2023 році

Найнезвичнішими замовленнями цього року поєднання стейка з желе, сиру з гірчицею, згущеного молока з авокадо, морської капусти з соусом...

Грант на виробництво харчових продуктів: як отримати?

Як отримати грант для виробників харчових продуктів в розмірі $20 000? Данська рада з питань біженців (DRC) здійснює програму в...

Інвестор шукає 10 стартапів для запуску молочного лабораторного інкубатора

Pascual Innoventures має на меті стати інвестором на початковій стадії для цих стартапів, щоб надалі тісно співпрацювати з ними Оскільки...

Генетично модифіковані продукти: переваги та ризики для споживачів

Генетично модифіковані організми (ГМО) були суперечливим питанням протягом останніх кількох десятиліть. Дехто вітає їх як революційне розв'язання проблеми глобального...

Тайська компанія створила вишукану шинку із кореня лотоса

Шинку під брендом готової їжі Sun N Moon нещодавно продемонстрували на першій виставці THAIFEX-HOREC у столиці Таїланду.“Наша головна мета...

Може вас зацікавити

Виробник «Нашої Ряби» відкрив лабораторію для дослідів з їжею

В лабораторії експериментуватимуть студенти, науковці та викладачі. За допомогою...

Найкращі джерела кальцію: ТОП-10 продуктів для підтримки кісткової системи

Здоров'я кісткової системи – ключовий аспект людського благополуччя. Існує...

Вибір редактора
В продовження теми