Великий банк та виробник шоколаду вклали мільйони у какао із пробірки

Food Brewer, біотехнологічний стартап зі штаб-квартирою в Цюріху (Швейцарія), зібрав понад 5 млн швейцарських франків (5,2 млн євро) на какао, культивоване із клітин.

Інвесторами стартапу у початковому раунді стали четвертий за величиною банк у Швейцарії Zürcher Kantonalbank, виробник шоколаду Max Felchlin, а також інші компанії зі Швейцарії та США.

Залучене фінансування Food Brewer спрямує в дослідження та розробку нових ліній клітин, розширить виробництво та розробить власну бізнес-модель.

Щоб виробляти звичні інгредієнти – каву та какао – інноваційним способом, стартап успішно створив лінії клітин зі зразків рослин та сформував технологію вирощування у контрольованих умовах за допомогою біореакторів. 

Також Food Brewer заручився підтримкою цюрихської компанії Fruitful AI, щоб використовувати інноваційні алгоритми для відстеження росту клітин рослин за допомогою зображень.

Інноваційний процес вирощування какао починається із біопсії клітин рослин. Далі вони зростають у біоректорі. Коли клітини досягають бажаної біомаси, їх збирають, сушать і обсмажують.

Food Brew ще має отримати необхідні дозволи від регуляторів ЄС для комерціалізації какао майбутнього. Проте стратегічний інвестор стартапу Max Felchlin уже встиг  поекспериментувати з какао-порошком для виробництва інноваційних шоколадних цукерок. Деякі компанії зі США також виявили інтерес до імпорту какао для тестування.

Нагадаємо, ізраїльський стартап вирощує також каву із клітин. Також раніше повідомлялося, що каву в біореакторі можна виростити за місяць.

Джерела: Food Brewer, Startupticker, Vegconomist

Написати відповідь

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Схожі теми

ТОП-6 фруктів для ефективного зволоження організму

Технології не стоять на місці не тільки в технічному плані, а і в селекції овочів та фруктів. Мова йде...

Засновник соцмережі поїтиме корів пивом, щоб виростити найсмачнішу яловичину

Цукерберг, чиї статки становлять $126,5 млрд, з 2014 року скуповував сотні акрів на острові Кауаї, і зараз володіє 1400...

Biobake Fresh Rich — новий фермент, який продовжує термін придатності солодкої випічки

Biobake Fresh Rich – це ферментний розчин для солодкої випічки, створений для забезпечення м’якості, свіжості та вологості протягом тривалого...

Смажені цвіркуни під соусом теріякі: споживчий психолог заохочує їсти комах

Одні з небагатьох комах, які Чаттерджі звик їсти на обід, — це прямокрилі.«Якщо їх підсмажити і додати трохи теріякі,...

Український бренд досипав у йогурти попкорну та готується до експорту в ЄС

“Ми взяли наш Білий йогурт і додали хрусткий попкорн. Так зʼявився Білий йогурт з попкорном”, – діляться у компанії.Білий...

Стартап отримав мільйон євро на харчову добавку, що рятує від перевтоми

Протеїни Ironic виробляються шляхом прецизійної ферментації та використовуються як інгредієнти для харчових продуктів чи як добавка. Залучені кошти спрямують на...

Може вас зацікавити

Набори для приготування їжі зробили британську компанію мільярдером

Компанія Hello Fresh, що працює у Великобританії, США, Німеччині,...

Гігант кондитерського ринку додасть газу до своїх інноваційних цукерок

Жувальні цукерки Starburst знають на ринку понад 60 років....

Вибір редактора
В продовження теми