Четвер, 23 Вересня, 2021
інше

  Що таке NEWFOOD?

  NEWFOOD — це електронний журнал про foodtech. Про харчові технології майбутнього.Інтерес до цієї теми виник невипадково.Серед засновників медіа є як ділові журналістами так і підприємці із agri-food галузі. За багато років роботи на ринках та у медіа, і першим, і другим стало достеменно зрозуміло — світ еволюціонує. І ті, хто ще вчора торгував виключно сировиною тепер буде змушений стати виробником готових продуктів. І не просто продуктів, а інноваційних. Саме так бізнес зможе конкурувати та заробляти як на внутрішньому так і на зовнішньому ринках.Саме тому з’явився цей електронний журнал. Це медіа саме про тих, хто відчуває найважливіші тренди на світових ринках та готовий розповісти про свої досягнення.

  Хто робить NEWFOOD?

  Редакція видання — це люди, які надихаються технологіями foodtech. Ми журналісти з досвідом роботи у найкращих ділових ЗМІ країни та аналітики, які вивчають різні ринки.Ми публікуємо інтерв’ю гравців ринку, які працюють в харчовій галузі та колонки експертів, які розробляють нові технології. Ми пишемо фічери про компанії, які стають локомотивом ринків та знайомлять світ з новими харчовими розробками. Щотижня ми готуємо спеціальний дайджест з найцікавіших новин про foodtech з усього світу.

  Про що/кого ми пишемо?

  Ми пишемо про все те, що стосується теми їжі майбутнього — її технології виробництва, доставки та інших сфер, які з цим пов’язані.Також ми пишемо про людей галузі, про тих, хто сьогодні створює майбутнє у цій галузі, експериментує з новими підходами до харчової промисловості.Третя група тем — це ті, хто робить сучасне обладнання для харчової промисловості майбутнього.

  Хто є нашою аудиторією?

  Нашою аудиторією є кілька груп читачів одразу. Перша категорія — це люди, які цікавляться:
  1. принципово новими продуктами
  2. поєднанням ультрасучасних технологій та старовинних рецептів
  3. безвідходними технологіями у харчовій промисловості
  4. стартапами у foodtech
  Друга категорія — це безпосередньо самі виробники продуктів, які використовують наше медіа як платформу для:
  1. просування свої продуктів за допомогою текстів (у тому числі, англійською мовою)
  2. лобіювання своїх поглядів на галузеве законодавство
  3. формування репутації своєї компанії, як амбасадора їжі майбутнього
  Третя категорія — це виробники обладнання для виробництва сучасних продуктів. Вони можуть бути впевнені, що:
  1. реклама точно потрапить до цільової аудиторії, яку ми таргетуємо для кожного такого повідомлення у соціальних мережах
  2. наші журналісти зможуть доступно розказати навіть про складні речі та показати їхню ефективність на виробництві (у тому числі, англійською мовою)
  3. спеціалісти компанії-виробника зможуть узяти участь у галузевих оглядах та наших івентах

  Наша статистика

  1. Майже усі публікації ми активно просуваємо у Facebook, у тому числі на нашій сторінці, на яку підписано більше 14 000 читачів. Ми не просто просуваємо, а робимо це по спеціально обраній аудиторії.
  2. Щодоби наше медіа читає близько 2 тис унікальних читачів, які читають наші новини, інтерв’ю та фічери від 1 до 2 хвилин
  3. Близько 78% нашої аудиторії — це одружені люди від 35 до 64 років, з вищою освітою.
  Хочете надіслати реліз про свою компанію? На цій сторінці ви можете відправити текст та фото.Хочете писати нам тексти? Пишіть на цю адресу.

  Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.