Субота, 16 Жовтня, 2021
інше

  71% споживачів готові купувати сири, вироблені мікрорганізмами. Без корів

  71% споживачів готові купувати сир нетваринного походження, а 79% хотіли б його спробувати.

  Вибір читачів

  Такими результатами «першого у світі дослідження щодо схвалення споживачами молочних продуктів прецизійного бродіння» поділився берлінський стартап Formo.

  Formo проводив широкомасштабне дослідження спільно з Університетом Бата. Разом вони опитали 5054 особи з Бразилії, Німеччини, Індії, Великобританії та США. Це допомогло зрозуміти, що споживачі думають про молочні продукти, отримані без участі тварин.

  Готовність споживачів купувати сири, отримані без тварин, у різних країнах світу

  Точне бродіння — процес, який дозволяє виробляти молочний білок за участю мікроорганізмів та скопійованого фрагменту ДНК корови 

  Процес є більш ефективним, ніж використання корів для виробництва білку, і дозволяє уникнути негативних побічних ефектів промислового тваринництва, на яке припадає 18% усіх викидів парникових газів, запевняють у компанії.

  Результати дослідження, опубліковані в журналі Frontiers in Sustainable Food Systems, показують, що споживачі загалом готові до сиру, виготовленого із молочного білку, який виробляється мікроорганізмами.

  Найбільше захоплення такою ідеєю висловлюють флекситаристи

  «Подібно до того, як рослинне молоко займає дедалі більший відсоток ринку, ми бачимо, що споживачі готові до нового виду альтернативних сирних продуктів», — говорить доктор Крістофер Брайант з Університету Бата.

  Оскар Золлман Томас, провідний дослідник проекту у Formo також додав, що точне бродіння вирішить таку проблему веганських сирів як недостатній рівень смаку чи функціональності. 

  Джерело

  Написати відповідь

  введіть свій коментар!
  введіть тут своє ім'я

  Вибір редактора

  Французи виготовили харчову добавку для оздоровлення шкіри з дикої чорниці

  Сепітон — це природний інгредієнт, отриманий з ферментованого екстракту дикої чорниці і являє собою суміш проантоціанідинів, які мають в...

  Вам може сподобатися: